Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /var/www/omegaoptix/data/www/omega-optix.cz/vqmod/vqcache/vq2-catalog_controller_common_header.php on line 7 Omega optix

OMEGA OPTIX JE VÝROBNÍ A DISTRIBUČNÍ
SPOLEČNOST V OBLASTI OČNÍ OPTIKY

Jsme český výrobce brýlových čoček využívající nejmodernějších západních technologií.

Naše přednosti

Služba
Express 24
Garance dodávky
do 5 pracovních dnů

Optimalizace
ZDARMA
Objednávkový
systém online
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.
Informace o zpracování osobních údajů - poučení o právech v souvislosti s ochranou osobních údajů

Novinky

14.08.2018

Garanční kartička OPGC

Co znamená Omega Optix prémiová garance - OPGC? Jedná se o rozšířenou záruku (nad rámec zákonem dané záruky), která poskytuje zabezpečení pro vás a pro vaše zákazníky v případě poškození, rozbití nebo ztráty vybraných brýlových čoček. Nabízíte tak vašim zákazníkům jistotu, že nákupem brýlových čoček Omega Optix získají nejen to nejlepší možné vidění, ale také..

Přečíst novinku
25.01.2018

Progresivní čočka Exact DS DIGI UV

ExactDS DigiUV je unikátní brýlová čočka vhodná pro nositele brýlí, u kterých je koukání se na obrazovky počítačů nedílnou součástí každodenních pracovních povinností. Tato brýlová čočka kombinuje progresivní free form design určený na pohled na střední a blízkou vzdálenost, a zároveň nabízí antireflexní úpravu XBlueUV, která chrání oči před škodlivým modrým světlem z..

Přečíst novinku
06.01.2018

Nupolar Infinite

Brýlové čočky NuPolar Infinite spojují polarizační a fotochromatickou technologii a nabízejí v současné době nejširší rozsah absorbce světla (60-91%). Jedinečná fotochromatická technologie umožňuje čočkám NuPolar Infinite velmi rychle měnit intenzitu zabarvení, díky čemuž čočky propouští potřebné množství světla v každodenní situaci. ..

Přečíst novinku
Všechny novinky