Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /var/www/omegaoptix/data/www/omega-optix.cz/vqmod/vqcache/vq2-catalog_controller_common_header.php on line 7 Samozabarvovací čočky

Samozabarvovací čočky

Každodenní přizpůsobivé brýlové čočky, které jsou čiré v interiéru či v noci a pohodlně se zabarví venku při vystavení UV záření, a to plynule podle jeho intenzity. Samozabarvovací čočky obsahují účinný UV filtr, propouštějí ideální množství světla, a tak snižují oslnění a únavu očí. Zdokonalují ostrost vašeho vidění a v kombinaci s antireflexní úpravou výrazně zlepšují vizuální komfort nositele.

K dostání jsou v klasické hnědé, šedé a zelené (G15) variantě, ale i široké škále módních barev. 

Existují i takové čočky, které se zabarví nikoliv na základě UV záření, ale dle intenzity světla. Ty jsou pak vhodné obzvláště na řízení automobilu, kdy dochází k filtraci UV záření přes čelní sklo a klasické samozabarvovací čočky se nezabarví. 

Čočky Transitions

Značka Transitions je nejznámějším výrobcem každodenních samozabarvovacích brýlových čoček a společnost Omega Optix je nabízí v široké škále materiálů a provedení. 

Nový typ čoček s názvem Transitons XTRActive je nejtmavěji se zabarvujícími každodenními brýlovými čočkami vůbec, ztmavuje se dokonce i za sklem automobilu.

Brýlové čočky Transitions® Signature™ VII jsou jediné samozabarvovací brýlové čočky vybavené patentovanou technologií společnosti Transitions Optical, Inc. s označením Chromea7®. Cílem výzkumů bylo vyvinout technologii, která by zohlednila reálné potřeby zákazníků v běžných životních podmínkách, tedy i situace, kdy je nositel brýlí otočen zády ke slunci, nosí pokrývku hlavy nebo je vystaven proměnlivým světelným podmínkám.Tato nejpokročilejší Transitions®technologie tak lépe reaguje za všech světelných podmínek. Výsledkem je vynikající reakce jak na přímé, tak na nepřímé i odražené světlo a výjimečná výkonnost samozabarvování i za vysokých teplot okolního prostředí.

Čočky UltraChromic

Adaptivní brýlová čočka určená pro celodenní nošení a vyvinutá dle nejnovějších technologií vyniká dokonalou reakcí na přímé i nepřímé světlo i rychlým přizpůsobením intenzity zabarvení. Čočky UltraChromic poskytují 100% ochranu proti UV záření a lehké zabarvení v interiéru (10%) pomáhá eliminovat negativní dopady způsobující podráždění oka v důsledku fluorescentních a LED světel.

Vyznáváte aktivní životní styl a preferujete slabší zatmavení než u klasických slunečních brýlí? Už nestřídejte brýle podle toho, zda jste venku, nebo uvnitř, a dopřejte si čočky UltraChromic.

Dostupné jsou ve 2 barevných odstínech: hnědá (zesiluje kontrast) a šedá (neutrální, podporující správné vnímání barev).

Položek na stránkuPoložek
Položek na stránku
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.
Informace o zpracování osobních údajů - poučení o právech v souvislosti s ochranou osobních údajů