Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /var/www/omegaoptix/data/www/omega-optix.cz/vqmod/vqcache/vq2-catalog_controller_common_header.php on line 7 Progresivní čočky

Progresivní čočky

Slouží pro korekci presbyopie, která se projevuje tím, že oko s věkem ztrácí svou pružnost a schopnost zaostřit na bližší objekty. Vyskytuje se nejčastěji po 40. roce života.

Progresivní čočky jako jediné umožňují komfortní a ostré vidění na všechny 3 vzdálenosti – do dálky, na střední vzdálenost i na blízko, to vše s jedinými brýlemi.

Moderní technologie dnes umožňují vyrábět brýlové čočky bez nápadného přechodu mezi jednotlivými zónami. Díky tomu nemají viditelnou a vystouplou zónu, do blízka' (na rozdíl od bifokálních čoček), a tak jsou nejen vysoce estetické, ale zároveň u nich nedochází k tzv. skoku obrazu. Progresivní brýlová čočka vypadá na pohled stejně jako jednoohnisková a poskytuje nerušený oční kontakt s okolím.

Výhody: 

Progresivní brýlové čočky jsou nejlepší a nejmodernější řešení pro všechny potřeby vidění. 

Hlavní devizou těchto čoček je maximální komfort, protože nemusíte střídat více typů dioptrických brýlí. Zároveň korigují obvyklou oční vadu, ať je to krátkozrakost, dalekozrakost či astigmatismus. 

Vybrat si můžete z několika speciálních variant a typů. Potřebujete brýle na řízení nebo třeba pro práci s počítačem? V Omega Optix máme řešení pro všechny zákazníky ať už se jedná o různé cenové hladiny, tak o specifické požadavky na funkčnost čoček. 

Všechny varianty progresivních brýlových čoček zaručují svým nositelům maximální kvalitu a splňují moderní estetické požadavky.

Položek na stránkuPoložek
Položek na stránku
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.
Informace o zpracování osobních údajů - poučení o právech v souvislosti s ochranou osobních údajů