Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /var/www/omegaoptix/data/www/omega-optix.cz/vqmod/vqcache/vq2-catalog_controller_common_header.php on line 7 Barevné úpravy

PLAST

Plastové čočky se barví ručně ve speciálních barvících lázních. Díky tomu je možné čočky barvit ve velmi široké škále barev a odstínů a zároveň se u gradálu dosáhne mnohem plynulejších přechodů (v porovnání se strojovým barvením). U gradálu se odstín měří 10 mm od horního okraje nezabroušené čočky.

Čočky barvíme dle standardního vzorníku nebo zaslaného vzorku. 


Antireflexní úprava na barvené čočce může změnit odstín a intenzitu zabarvení oproti čočkám ve vzorníku (čočky ve vzorníku jsou bez AR v indexu 1.5).

Odstín a intenzita zabarvení se může změnit i u vysokoindexových čoček. 

Nebarvíme Polykarbonát 1,59 a Trivex 1,53. 


Barvy Blue Barrier

Modré světlo je dominantní složkou světelného spektra a hlavní příčinou oslnění. Stárnutí a řada očních vad může mít za následek mimořádnou citlivost očí na světlo a tyto faktory zároveň zvyšují možnost clonového oslnění způsobeného rozptylem modrého světla uvnitř oka. 

Barvy Blue Barrier® jsou speciální terapeutické barvy, které poskytují 100% UV ochranu a maximální ochranu proti modré složce světla. 


Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.
Informace o zpracování osobních údajů - poučení o právech v souvislosti s ochranou osobních údajů