Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /var/www/omegaoptix/data/www/omega-optix.cz/vqmod/vqcache/vq2-catalog_controller_common_header.php on line 7 Antireflexní úpravy

Antireflexní úprava brání odrazu světla od čočky, díky čemuž skrz ní projde světla více. Velkým benefitem antireflexní úpravy je nejen to, že je nositeli brýlí vidět lépe do očí, ale zároveň jsou oči méně unavené, zejména na konci dne.

VIOLET

Základní antireflexní úprava s adhezní a hydrofobní úpravou, díky kterým se brýlové čočky méně znečišťují. Tato úprava je dostupná s fialovou zbytkovou barvou. U indexu 1,5 doporučujeme přidat UV úpravu.

SAFÍR / OASIS: Kvalita za rozumnou cenu

Antireflexní úprava s adhezní a hydrofobní úpravou, díky kterým brýlové čočky odpuzují kapky vody a také se snadněji čistí. Je zároveň dostupná ve 2 zbytkových barvách – modrá (Safír) a zelená (Oasis), tudíž si uživatelé mohou vybrat tu barvu, kterou preferují. U indexu 1,5 doporučujeme přidat UV úpravu.

SATIN: Úprava bez kompromisů

Přidaná hodnota této antireflexní vrstvy (ve srovnání se Super AR Violet, Safir a Oasis) spočívá v antistatických vlastnostech použité nanovsrtvy, která v kombinaci se superhydrofobní vrstvou, výrazně snižuje přilnavost špíny, prachu a bakterií.

AQUA: Maximální vizuální pohodlí

Tato bezbarvá antireflexní úprava nabízí stejné vlastnosti jako AR Satin, ale kromě toho propouští více světla než jakákoliv jiná antireflexní úprava. Její transparentnost dává vyniknout čistotě oka a odhaluje přirozený vzhled, což uvítají obžvláště ženy a ostatní nároční uživatelé. U indexu 1,5 doporučujeme přidat UV úpravu.

OMEGA MAX UV: ochrana, tvrdost, čistota

Prémiová povrchová úprava s antireflexními, antistatickými, oleofobními a hydrofobními vlastnostmi. Povrchová úprava čočky Omega MAX UV obsahuje antistatickou nanovrstvu a vylepšenou minerální UV vrstvu, díky které se až dvakrát zvýší odolnost čočky proti mechanickému poškrábání a opotřebení. Jedná se o nejtvrdší antireflexní úpravu z našeho portfolia. Čočka si tak zachovává dlouhotrvající čirost, vidění není ničím rušeno a životnost brýlí se prodloužuje. Navíc je zde přidána UV kontrola ze zadní strany čočky, narozdíl od původní antireflexní úpravy Omega MAX. U indexu 1,5 doporučujeme přidat UV úpravu.

Antireflexní ochrana

Samozřejmostí u čočky Omega MAX UV je i antireflexní ochrana. Omega MAX UV neutralizuje odlesky, které narušují zorné pole, a tím zajišťuje jasnější a ostřejší vidění za všech okolností.

Dlouhotrvající čirost

Omega MAX UV je odolná vůči nepříznivým vlivům prostředí jako jsou prach, vlhkost, šmouhy a otisky prstů. Brýlová čočka zůstane tak déle čirá a snáz se čistí.

Kontrola UV

Omega MaxUV obsahuje UV kontrolu ze zadní strany čočky, díky čemuž kontroluje odraz UV záření zpět do oka.

Ochrana proti poškrábání

Tato antireflexní úprava navíc odolává škrábancům lépe než jakákoliv jiná povrchová úprava. Toho je dosaženo díky mikrovrstvě s obsahem oxidu uhličitého.

XBlueUV: Kontrola modrého světla a UV ochrany

Tato antireflexní úprava snižuje sílu modrého světla (380–420 nm), kterému jsme neustále vystavováni díky počítačům, mobilním telefonům a zářivkám. Uživatelé pocítí vysoký komfort a brýlové čočky poskytnou prevenci zrakové únavy. Čočku s touto úpravou ocení všichni, kteří pracují celý den v kanceláři při umělém světle nebo s počítačem a zároveň riziková skupina uživatelů, které hrozí oční vady jako makulární degenerace, odchlípnutí sítnice apod. U indexu 1,5 doporučujeme přidat UV úpravu.
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.
Informace o zpracování osobních údajů - poučení o právech v souvislosti s ochranou osobních údajů