Zabudnuté heslo
 

Omega MAX UV

Antireflexní úprava s ochranným efektem

Opalovací krémy jsou čiré a chrání Vaši pokožku. Stejně tak i čirá brýlová čočka chrání Váš zrak!

Omega MAX UV je navržena tak, aby blokovala většinu škodlivých UV paprsků, dokonce i když se nejedná o přímé sluneční světlo.
Vychází z mezinárodního indexu Eye-Sun Protection Factor (E-SPF), který garantuje daný stupeň ochrany před UV zářením. 

UV paprskům jsme vystaveni neustále, proto chraňte svůj zrak a vyberte si ty správné brýlové čočky.
Omega MAX UV - ochrana pro každého nositele brýlí!

 

Transitions® Signature™ VII grafitově zelená se dokonale spojuje s konceptem přirozeného vidění. Je vhodná pro všechny brýlové obruby, včetně těch nejoriginálnějších. 

Tento odstín byl vyvinut na základě patentované barevné technologie, udržující přirozené vnímání barev při zvýšeném kontrastu. Tyto dvě funkce je obvykle obtížné sladit, protože každý barevný filtr mění způsob, jakým vidíme barvy. Zatímco běžné barevné brýlové čočky vnímané barvy zkreslují, Transitions® Signature™ VII grafitově zelené brýlové čočky znázorňují barvy velmi přesně - skoro stejně jako čiré brýlové čočky.

Tento nový odstín také těží z technologie Chromea7™ (exkluzivní osmi složkové barvivo), která umožňuje, aby byly vaše brýlové čočky přizpůsobivější než kdykoliv dříve.

Be Iconic s novým odstínem Transitions® Signature VII grafitově zelená.
 

Drivewear® brýlové čočky vyvinuté speciálně pro řidiče

Řízení se dnes stalo běžnou součástí každodenního života. Každý, kdo tráví za volantem více času, se tak jistě mnohokrát setkal s oslněním. Riziko oslnění je nejvyšší v době, kdy se slunce nachází nízko nad horizontem - tedy časně ráno nebo v pozdním odpoledni, kdy zpravila bývá i dopravní špička. Čočky Drivewear® pomáhají předejít nehodám způsobeným oslněním při řízení. Zároveň jsou také velmi vhodné pro sport a všechny aktivity pod širým nebem. 
V nabídce jsou čočky jednoohniskové, bifokální a díky nejmodernější technologii free-form také široká řada progresivních designů.

Běžné samozabarvovací čočky tmavnou pouze tehdy, pokud jsou vystaveny působení UV záření. Uvnitř auta se ale chovají jako běžné čiré čočky, protože čelní sklo UV záření pohlcuje. Čočky Drivewear® jsou aktivovány jak UV zářením, tak viditelným světlem, a proto tmavnou i uvnitř auta. Zároveň jsou polarizační a zajišťují tak maximální redukci rušivých odrazů. Drivewear® je první inteligentní samozabarvovací polarizační čočka na světě vyvinutá speciálně pro řidiče.

Výhody, které poskytují jedině čočky Drivewear®:
 • Za každého počasí velice účinně odstraňují nežádoucí rušivé odrazy světla.
 • Zajišťují přenos maxima světelné informace, která dopadá na sítnici oka.
 • Inteligentně a rychle mění své zabarvení v závislosti na intenzitě okolního světla.
 • Zvýrazňují kontrast.
 • Umožňují nezkreslené vnímání barev světelné dopravní signalizace.
 • Zvyšují ostrost a jasnost vidění.
 • Poskytují vysoký komfort, zákazník již není nucen měnit brýle při každé změně světelných podmínek.
 • Odstraněním rušivých odrazů světla zajišťují řidiči bezpečnou jízdu.
 

Omega Direct

Tento jednoduchý a uživatelsky příjemný objednávkový systém najdete ke stažení na našich webových stránkách, v sekci KLIENTSKÁ ZÓNA.

Výhody:

 • Finanční a časová úspora za telefonické hovory.
 • Neomezený přístup 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
 • Zadávání objednávek v čase, který nejvíce vyhovuje Vašim možnostem.
 • Možnost objednávky všech brýlových čoček - výrobních i skladových.
 • Rychlá a komfortní obsluha.
 • Možnost využití traceru (on-line zábrus).
 • Přehledné zadávání zakázek.
 • Jednoduchý a intuitivní průvodce při výběru čoček, materiálů a všech dostupných úprav.
 • Možnost sledování aktuálního stavu každé zakázky.
 • Archivace všech Vámi zadaných zakázek.
 • Efektivita hospodaření s Vaším časem potřebným pro obsluhu Vašich zákazníků a zároveň objednávání zakázek, zejména v nejfrekventovanějším časem před koncem pracovní doby.
 

NuPolar® polarizační brýlové čočky 


Brýlové čočky NuPolar® umožní každému, kdo potřebuje korekci zraku, vidět mnohem komfortněji než dříve. Zvýrazňují kontrast, zlepšují vnímání barev, zvyšují celkovou ostrost vidění a velmi účinně zabraňují oslnění.
Čočky NuPolar® jsou k dispozici v širokém spektru materiálů, barev a stylů a jsou vhodné pro jakoukoliv korekci i jakýkoliv typ obruby, včetně těch nejmodernějších i sportovních.

Světlo dopadá na zem v podobě vln. V okamžiku odrazu může dojít k tzv. "světelnému šumu" - oslnění, které rušivě ovlivňuje naše vidění. Jedinou možností, jak tyto odrazy eliminovat, je umístit do jejich dráhy polarizační filtr. Proto je nejdůležitější součástí brýlových čoček NuPolar® právě vysoce účinný polarizační filtr - tenký film, který díky pokrokové technologii tvoří s čočkou pevný celek. Jedinečné složení polarizačního filmu umožňuje pevnou chemickou vazbu mezi filmem a materiálem čočky. Proto, na rozdíl od mnoha jiných polarizačních čoček, nedochází při opracování k nežádoucí delaminaci. Polarizační filtr u brýlových čoček NuPolar® je jedním z nejúčinnějších na trhu.

Polarizační čočky NuPolar® dokáží odstranit rušivé odlesky světla, ale stejně jako každé jiné korekční brýlové čočky splňují veškeré optické standardy důležité pro správnou korekci zraku. Zároveň splňují všechny mezinárodní normy pro brýle používané při řízení, účinně zabraňují oslnění a poskytují 100% ochranu před škodlivým UVA a UVB zářením. Jsou k dispozici v šesti barvách a i při vysokých teplotách se vyznačují odolností a barevnou stálostí.

Technologie brýlových čoček NuPolar® v bodech: 
 • Vynikající teplotní stabilita
 • Estetický vzhled
 • Široká nabídka
 • Vysoce účinná polarizace
 • Inovativní technologie
 • Pevná konstrukce

Brýlové čočky NuPolar definují standard pro dioptrické sluneční brýle. Vyznačují se vysoce účinným polarizačním filtrem v širokém spektru materiálů, barev a stylů. Jsou přizpůsobeny téměř jakémukoliv designu nejmodernější free-form technologie, a proto jsou vhodné pro všechny zákazníky bez rozdílu věku. 
 

Nikon POLARIS
polarizační brýlová čočka

Firma Nikon představuje
novou brýlovou čočku - Polaris.


Polarizační brýlová čočka Nikon Polaris
je nejlepší volbou pro sluneční brýle.
Umožní Vám vidět jasně i při velmi slunečném počasí.

Zabraňuje oslnění, perfektně napomůže
k rozlišení reliéfů a k dokonalému kontrastu.
Je vhodnou volbou pro všechny řidiče.

 

ExactDS Naviga - navržena speciálně pro řidiče

Progresivní brýlová čočka ExactDS Naviga umožňuje nositeli řídit bez zbytečných pohybů hlavou a pohled do zpětných zrcátek je zcela přirozený, ergonomický a dynamický se snížením okrajových deformací na minimum.
 

Vizuální kvality při jízdě jsou zlepšené kvůli velice širokému zornému poli do dálky, které je nakonfigurováno právě s přihlédnutím ke zvláštním potřebám při řízení.

ExactDS Naviga - ideální progresivní brýlová čočka pro řidiče.